2. Öfke
  3. Öfke kontrol bozukluğu

Öfke kontrol bozukluğu

Eda - 16 ay önce
Psikiyatriye gidip ilaç kullanmama rağmen hala sorunlarım var psikoloğa da gitsem işe yarar mı
Özlem YALÇIN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, ilaç tek başına kalıcı çözüm sağlamaz eş zamanlı olarak terapi almanız yararlı olacaktır. Altta yatan bulunup çözümlendiğinde artık öfkenizi kontrol edebilir duruma gelirsiniz bakış açınız değişerek olaylara pozitif bir yerden bakar ve daha sağlıklı bir perspektiften görmeye başlayarak davranışlarınız şekillenir, terapi sizi güçlendirir. EMDR terapi ile kısa sürede iyi oluş geliştirebiliriz. Dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz. İyi akşamlar diliyorum.
Özlem YALÇIN
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Panik Atak