Ofkelenememe

Patates - 17 ay önce
Hocam iyi akşamlar ben ofkelenemiyorum. Yani sinirlenerek bı şeyim olmuyor mu yoksa bende böyle bir duygu mu yok bilmiyorum. Sizle calisabilir miyiz hiç böyle danisaniniz oldu mu
Sena İĞDELİ SEVİNÇ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, tabii ki öfke seanslarda ele aldığımız bir konu, uygun gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz detaylıca ele alabiliriz. Sağlıklı günler diliyorum...
Sena İĞDELİ SEVİNÇ
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kişilerarası İletişim Problemleri, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları