2. Takıntı
  3. Çok az zamanım kaldı

Çok az zamanım kaldı

A... K... - 2 yıl önce
Ben Sürekli bir şeylere aşırı bagimli oluyorum. Eskiden bir oyuna bagimliydim son 4-5 aydır. Biraz komik ama Muhteşem Yüzyıl ve Muhteşem Yüzyıl Köseme bağımlıyım. Ve muhteşem yüzyıl Kösemin bitmesine son 8 bölüm kaldı. Kendimi çok kötü hissediyorum. Her gün en az bir bölüm izleyecek kadar ve diğer boş zamanlarını muhteşem yüzyıl Kösem dizi müzikleri dinleyerek geçiriyorum. Birisi Muhteşem Yüzyıl Köseme kötü bir şey derse onu asla affetmiyorum. Sürekli insanları muhteşem yüzyıl Kösem izlemeye teşvik etmeye çalışıyorum. Ve son 8 bölüm kaldı. Bu derece bağımlı olduğum birşey bitince ben ne yapacagim
Merve Ece KAYHAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, dilerseniz bir seans oluşturabilirsiniz bu sayede bu konuyu daha detaylı bir şekilde konuşma fırsatımız olur. Bazen bir diziyi , filmi çok sevebilir ve sürekli onu izlemek, o dizi hakkında konuşmak isteyebiliriz ancak bu dizinin bitişi bizi ruhsal olarak bir sıkıntıya, çöküşe sürüklüyorsa orada başka bir problem söz konusu olabilir. Sevgiler
Merve Ece KAYHAN
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar