2. Takıntı
  3. Kafamdaki kötü düşünceler

Kafamdaki kötü düşünceler

G... Y... - NaN saniye önce
Merhabalar ben 20 yaşındayım sadece 2 ilişkim oldu ilk iliskimde aldatildigim için şu anki iliskimde sürekli aldatiliyirmuşum hissi bbeni ve beynimi çok meşgul ediyor bu durum beni ruhsal olarak çok yoruyor sürekli kötü şeyler düşünüyorum ve ağlama krizlerine falan giriyorum durduk yere beynim sürekli bir şeyler düşünüyor benden İstemsiz şekilde resmen düşünmek istemiyorum ama o şeyi düşünürken buluyorum kendimi hep
Hasan ÇELIK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Aldatılma yaşamak doğal olarak sizi ilişkilerinizde tedirgin etmeye başlamış ve sizde sürekli olarsl şüphe içeren düşünceler oluşturmuş.Düşünceler aklımıza istemsiz olarak gelebilir. Bunları engellemek pek mümkün olamayabilir. Emin olun bu konuda yalnız değilsiniz. Düşünceleri engellemeye çalışmak yerine , yaşamış olduğumuz olaylara karşı yaptığımız yorumları ve çıkarımları değiştirmekle başlayabiliriz. O zaman aklımıza gelen bu düşüncelerin bizi rahatsız etmediğini göreceksiniz
Hasan ÇELIK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Panik Atak, İlişki / Evlilik Problemleri