2. Takıntı
  3. Neden olduğunu anlamiyorum?

Neden olduğunu anlamiyorum?

F... ... - NaN saniye önce
Şöyle ki, birisi vardi ve severmis gibiydi fakat ben sevgimi belli edince deger verdigimi gosterince gitti hatta olabilecek tum sosyal medyadalardan da sildi bu durumda ben de surekli yazdim tabi konussun diye ama nafile ve hala sinirliyim ona karsi ve daha sa kotusu hala deger veriyorum vermek istemiyorum ama:( bu durumdda napacagim?
Eray ARSLAN
Uzmanın Cevabı: Bu durum gerçekten zorlayıcı olabilir, ancak önemli olan kendi duygularınızı ve refahınızı korumak. İlk olarak, bu kişinin sizi değerli hissettirmediğini ve sizin duygularınızı görmezden geldiğini kabul etmek önemlidir. Onun sizi istediğiniz gibi kabul etmemesi, sizin daha iyi bir ilişkiyi hak ettiğiniz anlamına gelir. Öncelikle, kendi duygularınızı işlemeniz ve kabul etmeniz önemlidir. Sinirlilik ve hala değer verme hissi normaldir, ancak bu duyguları kontrol altına alarak ve üzerinde çalışarak daha sağlıklı bir noktaya gelebilirsiniz. İkinci olarak, bu durumu aşmak ve kendinizi daha iyi hissetmek için birkaç adım atabilirsiniz: Kendinize zaman verin: Bu süreci atlatmak zaman alabilir. Kendinize zaman tanıyın ve duygularınızı işleyin. Destek alın: Yakın arkadaşlarınızla veya bir terapistle konuşmak size destek olabilir. Duygularınızı açıklamak ve başkalarının bakış açısını dinlemek faydalı olabilir. Odaklanın ve kendinizi geliştirin: Bu deneyimden öğrenebileceğiniz şeyler olabilir. Kendinize odaklanın, hobilerinize zaman ayırın, yeni ilgi alanları keşfedin veya kişisel gelişiminize odaklanın. Kendinizi affedin: Herkes hatalar yapabilir ve herkesin ilişkilerde zor zamanları olabilir. Kendinizi affedin ve gelecekte daha sağlıklı ilişkiler kurmaya odaklanın. Unutmayın ki, değerli olduğunuzu hatırlayın ve kendinize değer verin. Gelecekte daha sağlıklı ilişkiler kurabilir ve mutlu olabilirsiniz. :)
Danışan
Evet ama hayatından eğer birisini cıkaracaksan bağlama kendine diyorum samimiyetimi yanlış anladın sen, senin hislerini hissetmedim diyor ama sizde bir erkeksiniz ve sevmediğiniz bir insana özelsin sen ne anlamda istersen o kadar özelsin, özledim keşke şu an izmire gidebilsek, kalbim hem egede hem sende kalamaz mi, gece seninle uyumak ve gune gunaydininlanbaslamak cok guzel der misiniz? Ben yanlis anlamadigimi nasil anlatabilirim ki:(
Eray ARSLAN
Uzmanın Cevabı: Dilerseniz ayrıntıları terapi sürecimizde konuşabiliriz. :)
Danışan
Terapi isterim tabi ama online terapi istemiyorum ben normalde fakat siz Aydindasiniz sanirim:/
Eray ARSLAN
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Depresyon ve Mutsuzluk