2. Terapiyle İlgili
  3. Esim icin inglizce terapi

Esim icin inglizce terapi

Sorge - 13 ay önce
Selamunaleyküm, ben yurt disinda yasiyorum. Esimin yeterli türkcesi yok. Esim Sosyal Fobi ve Özgüven ve Yeterlilik Sorunları oldugunu düsünüyor. Inglizce terapi ariyoruz, sizin Inglizce veya Almanca terapi verme durumunuz varmi? Varsa cok seviniriz, yoksa bu iki dilden birini bilen is arkadaslariniz varmi bu platformda? Saygilar
Nurudilara ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Aleykümselam. Malesef ingilizce veya almancayı akıcı olarak konuşamıyorum. Konuşan iş arkadaşlarım da yok. Üzülerek yardımcı olamayacağımı bildiriyorum. İlginiz için teşekkürler.
Nurudilara ÜNAL
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak