2. Terapiyle İlgili
  3. Tanı konulmasını istiyorum

Tanı konulmasını istiyorum

Z... O... - 19 ay önce
Gün içerisinde ruh hali dalgalanmaları yaşıyorum(çok üzgün hissediyorum bir anda çok mutlu oluyorum bir anda çok öfkeleniyorum). Aynı şekilde sevdiklerim ve diğer birçok insan hakkındaki düşüncem de bu şekilde uç noktalarda değişiyor (mesela kardeşimin dünyanın en iyi insanı olduğunu düşünüyorum ve bir anda onun yüzünden ailemin beni sevmediğini bile düşünebiliyorum.) Bu ruh hali dalgalanmaları insanlarla olan ilişkimi, psikolojimi hatta genel sağlımı bile kötü şekilde etkilemeye başladı. Tanı konulmasını ve tedavi olmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Damla Naira ÖZMEN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, bu şekilde tanı konulması doğru ve etik değildir. Sorunları ve sorunların temellerini anlamak önemlidir. Terapi bir süreçtir ve bu süreçte sorunlar anlaşılıp bir terapi planı yapılarak ilerlenir. Bahsettikleriniz danışanlarla çalıştığım sorunlar arasında yer almakta. Eğer randevu alırsanız terapi sürecine başlamamız mümkündür.
Damla Naira ÖZMEN
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları