2. Terapiyle İlgili
  3. Terapi Almaktan Çekiniyorum

Terapi Almaktan Çekiniyorum

F... D... - 18 ay önce
Hocam merhaba ben gerçekten terapi almak istiyorum ama bir türlü kendimi bu duruma hazırlayamıyorum. Sanki beni bir şey bağlıyor yok diyorum ben deli değilim terapi alamam ne yapcam hocam
Zeynep ÖZEROL
Uzmanın Cevabı: Merhaba, bazen insanlar çok zorlandıkları süreçlerden geçebilirler bu doğrultuda kaybolmuş hissetmeleri çok doğaldır. En güzel şifa bulma yöntemlerinden biri de terapidir. Profilimden randevu alarak bu sürecinize ilk adımı atabilirsiniz.
Zeynep ÖZEROL
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları