1. Uzman
  2. Tutkunur ÜNLÜ
Tutkunur ÜNLÜ

Tutkunur ÜNLÜ

Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 900
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 1700

Hakkında

İngilizce psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum, 10 yarı dönemlik üniversiteyi, 7 yarıyılda bitirdim. Eğitim hayatım psikolog pozisyonun gerektirdiği altyapıyı bana sağladı. Devlet hastanesi ve özel kurumlarda tecrübelerim oldu. Kadın sorunları araştırma merkezi ve çocuklarla çalıştım. Klinik psikoloji yüksek lisansını başarıyla tamamladim. Aynı zamanda farklı bir üniversitede sosyal hizmet lisans eğitimine devam ettim ve tamamladım. Başkent Üniversitesi 2 yıllık Konuşma ve Dil Terapisi eğitimini tamamladım. Brussels Capital University- klinik psikoloji yüksek lisans 2022 tamamladım. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağımlılık ve Dopingle Mücadele tezli yüksek lisans programına onur öğrencisi olarak kabul aldım şuan tez aşamasındayım. Hakkımda Detaylı Bilgiyi web sitemde bulabilirsiniz, *****

Çalışma Grupları

Çift & Partner Ergen (12-18) Çocuk (6-12) Yetişkin (65+) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Kabul ve Kararlılık(ACT) Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çözüm Odaklı Aile Terapisi Davranışçı Terapi Bilişsel Terapi (CPT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Duygu Odaklı Terapi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) Manevi Danışmanlık Merhamet ve Merhamet Odaklı Terapi Müzik Terapisi Oyun Terapisi Pozitif Psikoloji Psikanalitik & Psikodinamik Terapi Filial Oyun Terapisi (PCIT) Sanat Terapisi Şema Terapi Yapısal Aile Terapisi Yaşantısal Aile Terapisi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Sistemik Aile Terapisi Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (REBT)

Eğitimler

Atılım Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Oyun Terapisi - Başkent Üniversitesi - 30.10.2017 Mmpı Uygulayıcısı - Sağlık Vakfı - 27.6.2020 Art Therapy - Oxford - 28.8.2020 Aile Danışmanlığı - Milli Eğitim Bakanlığı - 24.10.2020 Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Sağlık Vakfı - 28.11.2020 Rüya Analizi Eğitimi - Josaph Eskenazy - 15.1.2021 Hipnoz Ve Hipnoterapi Süreçleri - Dr.betül Sezgin - 23.1.2021 Sezgisel Yeme - Süreç Akademi - 1.3.2021 Yeme Bozukluklarında Bdt - Han Akademi - 25.1.2021 Psikodrama Ve Grup Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Ares Psikoloji - 14.3.2021

Danışan Yorumları

Harika

(*)(*)(*)(*)(*)
C... Y... - 3 yıl önce
Tutkunur hanım harika bir psikolog, çok anlayışlı ve içten, sabırlı bir insan bir profesyonel. Çok teşekkür ederim. Hayata artık daha farklı bir pencereden bakıyorum. Sabrınız ve anlayısınız için çok teşekkür ederim. Bu zamana kadar çok fazla psikologla çalıştım fakat çözüm Tutku hanımla oldu. Çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Harika bir Psikolog :)

(*)(*)(*)(*)(*)
B... K... - 3 yıl önce
Gerçekten çok anlayışlı, nazik, dolu bir psikolog. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim. Bu yazıyı okuyan herkese de tavsiye ederim.
Toplam 2 yorum.