2. Aile
  3. Eşimin eski eşi

Eşimin eski eşi

M... K... - NaN saniye önce
Merhaba hocam. Eşimin eski eşi beni çok huzursuz ediyor. Bi çocukları var ve sürekli onu bahane ederek para istiyor , arıyor. Başka şehirlerde yaşıyoruz ona rağmen çocuğu bahane ederek yaşadığı şehre çağırıyor. Bu durum beni çok mutsuz ediyor. Sizce ne yapmalıyım
Aslı Nurhan SEÇİR
Uzmanın Cevabı: Merhaba M Hanım hissettiğinizi ifade ettiğiniz bu mutsuzluk kaynağını nereden alıyor? Aslında neye ihtiyaç duymaktasınız? Eğer arada bir çocuk varsa iletişimlerinin ömür boyu süreceğini kabul etmemiz gerekiyor. Bu bahaneden ziyade ebeveyn olmanın gerekliliği. Ancak sizi huzursuz eden temelde başkaca mevzular da varsa eşinizle bunları açıkça konuşmanız yarar sağlayabilir.
Aslı Nurhan SEÇİR
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları