Lustral

Lnxlogex - 2 yıl önce
Şimdiye kadar reçetesiz satılan lustral ilacını kullanıyordum yaklaşık 3 yıldır şu anda reçeteli satıldığı için alamıyorum ve ilacın yokluğunu çok arıyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz randevu alıcam hemen
Mesut KAYA
Uzmanın Cevabı: Merhaba lutral kullanma nedenleri depreayon, kaygı bozuklukları, panik atak v.b gibi tanılarda önerilir size bu konuda yardımcı olabilirim.
Danışan
İlacı yazabiliyorsanız eğer yarına randevu alıcam böyle bir imkanınız var mı
Mesut KAYA
Uzmanın Cevabı: ilaç yazamıyorum ancak bireysel terapi ile semptomların iyileşmesine yardımcı olabilirim. Terapi daha çok tercih edilen bir tedavi yöntemidir. dilerseniz bu konuyla ilgili bir görüşme yapabiliriz.
Mesut KAYA
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları