2. Cinsellik
  3. Cinsel ilişkide erken boşalma

Cinsel ilişkide erken boşalma

... ... - 3 ay önce
Merhabalar, 8 aydır bir ilişkim var. Cinsel anlamda bir şeyler yaşadığım ilk ilişkim. Şu an olan ilişkim içinde yaşadığımız problem erken boşalma problemidir. Bu ten uyuşmazlığı mı yoksa başka bir neden mi çözmek istiyorum? Bu alanda yardımcı olabilir misiniz?
Ayça SAATÇI
Uzmanın Cevabı: Merhaba ten uyuşmazlığından kaynaklı olmamaktadır merak etmeyin, evet bu konuyla çalışıyorum. Sevgilerimle
Ayça SAATÇI
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Güven Kaybı / Aldatma / Aldatılma, Sosyal Fobi