2. Cinsellik
  3. esimden uzak durmak istiyorum

esimden uzak durmak istiyorum

H... M... - 17 ay önce
evlendigimizden beri esimi tatmin edemedim. sogudu benden. her yerimde kusur bulur. surekli temiz banyo yaptigima ragmen , esime sorsan hep kokuyorum. hep kirliyim. hep killarim batiyor, dikensin bana yaklasma diyor. sadece ben yaklasirsam iliski oluyor, o da husran perisan. biktim artik lazere gitmekten. kendimi surekli dort dortluk hazirlayip geri cevrilmekten. en son vajina daraltma yaptir diyor. ondan sonra evliligimizn basindaki gibi ihtirasli adam olurum diyo. ama ben artik o kadar yildim ki, mutlu degilim ve vajina daraltma yaptirsam bile artik esimi istemiyorum. beynim kirginliklarla dolu ve ondan uzak durmak istiyorum sadece. bazen bosanip baska erkekle denemek istiyorum. gercekten benim vucudum bi erkegi tiksindirecek kadar iyrenc mi ?
Hatice FARSAKOĞLU TUNCER
Uzmanın Cevabı: Merhaba sevgili danışanım, öncelikle eşinizin size söylemlerinden dolayı beden algınız gerçekçi görünmüyor. Karşınızdaki insanın sizi beğenmemesi/eleştirmesi bedeninizin sizin deyiminizle “iğrenç” olduğu anlamına gelmez. Kendimize durup soralım, bu işlemleri ve operasyonu ben istiyor muyum? Bunun ayrımınıza varmanız önemli. Bahsettiğiniz kırgınlıkları çözümlememiz ve size daha faydalı olabilmem adına sizi daha yakından tanımam gerekiyor.
Danışan
31 yasindayim. 6 senelik evliyiz. severek tanisarak evlendik. esim beni aldatmadi bu donemde. baska kadin olmadi hayatinda, ama beni de begenmedi. bu konuda cok yorgunum. istedigim tek sey shu an sadece artik uzulmemeyi ve kafaya takmamayi oyrenmek.
Hatice FARSAKOĞLU TUNCER
Uzmanın Cevabı: Tanışarak, severek evlendiğinizi söylüyorsunuz. Sizi beğenmediğini düşündürtecek söylemleri ya da yaşantılarınız olmuş gibi görünüyor. Bunların konuşulup çözümlenmesi sizin de iyilik halinizi artıracaktır. Dilerseniz randevu alın ve görüşmelerimize başlayalım.
Danışan
evet randevu alayim. baslayalim gorusmelerimize. kartla seans odemesini aksam gerceklerstirecegim.
Hatice FARSAKOĞLU TUNCER
Uzmanın Cevabı: Olur, nasıl dilerseniz . Görüşmek dileğiyle, iyi günler dilerim.
Hatice FARSAKOĞLU TUNCER
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık