2. Cinsellik
  3. Sevgilimden tiksiniyorum

Sevgilimden tiksiniyorum

Sude - 20 ay önce
Sevgilimi çok seviyorum onunla anlaşıyorum ama sex sırasında çok tiksiniyorum ilişkiye girmek istemiyorum önceden böyle değildi sonradan oldu yaklaşmak istiyorum ama yaklaşamiylrim bir aydır durum böyle bugün yaptık ve midem bulanıyor hala onu sevdiğim halde
Gökhan CELEP
Uzmanın Cevabı: Merhaba, durumunuzla ilgili olarak profilimden kendinize uygun gördüğünüz gün ve saatte randevu oluşturup görüşme gerçekleştirebiliriz.
Gökhan CELEP
Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Panik Atak