3. Calısan Personel ile İletisim

Calısan Personel ile İletisim

Z... K... - 21 ay önce
Mevcut çalışanım ile üzerindeki işlerin dağıtımı konusunda sorun yaşıyoruz. Bütün işleri Gece gündüz çalışarak kendisi yapıyor. Yanına aldığımız personele hiç bir iş vermiyor. Kendisi ile bu konuyu defalarca konuştum. Malesef hiç yol alamadık. Kendisi ile bu konuda ilerleyebilmek için nasıl davranmam gerekiyor. Bu konuda Online terapi ile yardımcı olabilir misiniz Teşekkürler...
Gülşen ÇINAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. İş ortamlarında gün içinde birçok problemle karşılaşmaktayız. Söz ettiğiniz çalışanınız anladığım kadarıyla çok fazla sorumluluk alıyor. Bu dışardan olumlu gibi gözükse de bir noktadan sonra verimliliği düşürebilecek bir durum. Bundan kaygılanmanız ve çözüm aramanızı anlıyorum fakat çalışanınızın neden işleri paylaşımlı yapmadığı, her yükün altına tek başına girdiği konusunda onu tanımadan yorum yapamayız ne yazık ki. Profilimden sizin için uygun bir zamana randevu alırsanız konuyu daha detaylı ele alıp üzerine düşünebiliriz birlikte. Sevgiler.
Gülşen ÇINAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Travma ve İlişkili Bozukluklar, Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları