3. Hayallerimle oynandı

Hayallerimle oynandı

Melek - NaN saniye önce
Merhaba hocam ben 26 yasinda bir genç kızım ben 12 yaşındayken babam ve annem ayrildilar şuan 17 yaşında olan kız kardeşimle ve annemle yasiyoruz 2 yıldır maddi manevi tam yanımızda olmasada yeni hayatımıza girdi babam26 yasima kadar eve ben baktım ve ben buna rağmen bu yaşımda haylen bakireyim babasız büyümeme rağmen 6 7 yıldır benden yaşça büyük maddi durumu da iyi olmayan bana sahip çıkan ilgilenen bir adamla birlikteydim sonumuzun evlilik olacağını yuva kurup bebek yapacağımızı düşünerek onu sevip asik olmustum kendisi beni çalıştırıyormuydu sosyal hayat arkdas iş hiç birseye izin vermiyordu bende evlilik için tek sart ondan bir yuva bir ev istemiştim bugüne kadar öğle bir imkanı yoktu surekli ayrilip barisip beni magdur birakiyordu bende calisarak yada sagdan soldon yardimlarla gecinmeye calisiyrodum ve şimdi olduğu halde ev alma yuva kurmak imkanı 53 yaşında olduğundan kendine güvenmediği için büyük ihtimalle annemi kız kardesim le yaşamak istemediğini soyluyor ve benden ayrilip beni maddi manevi mağdur biraktigi zamanlarda kız arkadaşlarım yada bir kaç kişiyle çay kaffe içtiğim için benimle evlilik düşünmediğini söyledi seven insan kiralık evdede oturur bebek yapar bir kuru ekmeğe razı olur dedi kendisi evliydi ama ayrilardi annesinde kaliyordu benimle böyle yuva kurdugunda benimle ilişkiye girip yada hamile birakip maddi manevi muhtaç duruma düşürür korkusuyla kabul etmedim kiralık evde yaşayıp ona teslim olup bebek yapmayi Bunun dışında hakaret bağrı konuşmaları da var iftira atma gibi benim kız olduğumu amacının zevk yaşamak olsa ucuz gorusebilicegi çok kadın olduğunu söyledi bana sen pahalisin dedi seni sevdigim icin yaninda oluyorum dedi Bende kendisine beni aydınlattığın için teşekkür ederim yolun açık olsun hersey bitmiştir dedim ve ayrıldım canım çok yanıyor 6 yılımı verdim ayrıl barış ailemi herkezi karşıma aldım çok ağır bedeller ödedim fedakarlıklar yaptım kendisi 53 yasinda ama sevdim bu durumdan nasıl kurtulabilirim neden böyle bir şey yaşattım kendime nasıl inandım güvendim kandım hiç iyi değilim uyuyamıyorum kendime yediremiyorum Dünyam kararmış gibi hocam ayrıca bir iş bulamıyorum evi gecindirdigim için ekonomik sıkıntı da çekiyorum lütfen bana yardımcı olun yol gösterin rica ediyorum
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba... Uzun süren ilişkinizin yorgunluğu ve yıpranmışlığını yaşıyorsunuz. 6-7 yıl önce koşullu bir şekilde yaşanan ilişkiniz bitmiş ve üzgünsünüz. Artık geleceğiniz ile ilgili yeni planlar ve öncelikler belirleme zamanı. Kendinizi suçlamak yerine istediğiniz geleceği kurmak ile ilgili hedefler koymanız size yardımcı olabilir
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları