1. Soru Sor
  2. İlişkiler
  3. Kizarkadasim nasilkazanabirlrm

Kizarkadasim nasilkazanabirlrm

E... S... - 12 ay önce
3 yıllık ilişkimiz vardı birbirimizi çok seviyorduk güveniyorduk ve inaniyorduk çok mutlu iliskimizde vardı diyebilirim son bir yılımızı başka şehirlerde yasarak geçirdik uzak mesafe ilişkisi yaşadık benim bir dönem psikolojik sorunLarim oluştu ve sevgilime çok fazla yansittim kızdım kalbini kırdım yeri geldi ağlattım hepsinin farkına vardım iş isten geçtikten sora bu olanlar yüzüne içinde biriktirmiş ve benden soğumasına hissiyatinin bitmesine neden oldu şu an 2 aydir ayriyiz onu çok seviyorum kalbini kazanmak için yanına gittim evine kadar girdim beraber yemek yedik annesi de vardı annesi bizim barışmazi çok istiyor ama sevgilim uzak kalıyor benden ona dokunmama izin verdi öpmeme izin verdi bana hala değer kıymet verdiğini biliyorum bana kıyamadığın benim üzülmemi istemediğini biliyorum ama kendisi karşılık vermedi onu tekrar istediğimi yeni bir sayfa açıp kendimi degistirebiliecegimi söyledim bu ilişkiyi bu şekilde halledebiliriz bitimesini istediğimi söyledim oda bana bunları bende hissiyat bitmeden önce neden yapmadın dedi kırılan bardaktan su içebilirmjsin dedi gereken herseyi söyledim dönmesini bekliyorum hiç aramıyorum sormuyormuyor zaten heryerden engellemişti ben bu kızın kalbini nasıl kazana bilirim bana tekrar nasıl döner şu an o ne hissediyor ne düşünüyor çok merak ediyorum yorumlarınız benim için değerli ve açıklayıcı olacaktır detaylı cevab vermenizi istiyorum SEVGİLERİMLE..
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, Eğer biri bizim için bittiyse ya da biri için bittiysek onu yeniden kazanmak çok zordur. Şu an içinde bulunduğunuz durumun sizi ne kadar üzüyor olabileceğini tahmin edebiliyorum. Kız arkadaşınızın sizden bir beklentisi var mı? (şunu yaparsan düzeliriz gibi) Eğer böyle bir şey varsa o konuda çaba sarf edebilirsiniz.
Danışan
Benimle evlenmeyi istiyordu en azından adımızın belli olmasını bi yüzük takmak istiyordu bu konudada bir sorunumuz vardı benim ailem onun annesini beğenmediği onay vermiyorlardi o da bu durumdan çok rahatsızdı ve üzülüyordu benden onunyaninda durmami beni kabul ettirmemi bekledi aileme ama ben yapamadım ayrıldıktan sora ailemesoyleidm kabul ettirdim istiyorlar ama bu seferde benim hissiyatim bittikten sora niye yaptın dedi ve sürekli bunu söylüyor ona yüzük aldığımı söyledim yanına gittiğimde bana sordu yüzük nerde hani bakim dedi ben götürmemistim yanımda değildi sebebi düşüncesinin olumsuz olduğu için fikri değişmeden götürmek isterdim nasıl tepki vereceğini bilemdigom için onuncok seviyorum gerekn herseyi yaptım zmaan bıraktım dönmesini istiyorum başka ne yapabilirim onun adına..
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Durum epey zor bir noktada anladığım kadarıyla... Dilerseniz bir randevu oluşturalım böylelikle sizi daha detaylı dinler ve yardımcı olmaya çalışırım. Sevgiler...
Danışan
Suanlik Genel olarak düşünceniz fikriniz yorumunuz benim için önemli olacaktır
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon ve Mutsuzluk