3. ne hissettiğimi anlamıyorum

ne hissettiğimi anlamıyorum

... ... - 3 ay önce
2 yıldır bir ilişkim var sürekli bir dalgalanma mevcut. Bazen kendimi çok yakım hissediyorum bazen çok uzak ama erkek arkadaşım gayet iyi birisi beni çok sever her şeyi de yapar benim için. Ben kendi kafamı anlayamıyorum.Bazen sarılmak temas etmek bile istemiyorum içimden gelmiyor neden? Aşık olmadığımı biliyorum çünkü ilk aşkım başka biriydi. Ben o seviyeyle mi kıyaslıyorum bilmiyorum sürekli sevip sevmediğimi anlamaya çalışıyorum 2 sene oldu yoruldum kendi kafamdan erkek arkadaşımı da yoruyorum ne yapmam lazım “(
Sıla TEBER BULUT
Uzmanın Cevabı: Merhaba, çok daha detaylı konuşulması gereken bir durum olduğunu düşünüyorum. Neden böyle hissettiğiniz, ilişkide kalmak isteyip istemediğiniz ve tüm hisleriniz, kaygı ve korkularınız terapiyle ortaya çıkacaktır.
Sıla TEBER BULUT
Psikoterapist(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Ebeveyn Tutumuna Dair Sorunlar, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları