3. Platonik aşktan kurtulamıyorum

Platonik aşktan kurtulamıyorum

... ... - NaN saniye önce
Merhaba ben 21 yaşındayım üniversite 2.sınıfım ama ben benden 20 yaş büyük birine karşı kendi kendime sevgi besliyorum. En son 1 sene önce görüşmüştük ders dolayısıyla ama bir yandan çok özledim bir yandan görüşüp de ne yapacaksın aranızda bir şey olmadıktan sonra diyorum. Kendisi beni kızı gibi görüyor ama ben bir türlü onu aklımdan çıkaramıyorum
Merve ACAR
Uzmanın Cevabı: Merhaba, bu durumun size hissettirdiği rahatsızlığı anlayabiliyorum ancak duygularınızı anlamlandırmak, bunların neden böyle olabileceğine dair araştırmalar yapmak belki hissettiklerinizin yükünü hafifletebilir. Bu da terapi süreci ile daha mümkün. Profesyonel destek almanız daha sağlıklı olur.
Merve ACAR
Uzman Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk