3. Retroaktif kıskançlık

Retroaktif kıskançlık

M... ... - 5 ay önce
sevgilimi geçmişini başlarda takmıyordum fakat Sevgilim geçmişiyle ilgili defalarca yalan söyledi. Geçmişini düşünmeden edemiyorum ve hala eksik anlattığı şeylerin olduğundan sürekli şüphe ediyorum lütfen yardım edin. Öğrenciyim ücretli seans alamıyorum.
Gönül TEMİZ
Uzmanın Cevabı: Mert Bey, terapide duygular üzerine işlem yapılır, teknik uygulanır. Nasihat terapi değildir, çünkü işe yararlığı yoktur. Maddi imkan sorunu maalesef bu durumu değiştirmiyor. En kısa olarak işaret edebileceğim konu, bunca yalan ve güvensizlik varken neden bu ilişkiye devam ettiğinizin incelenmelidir. Bilinçaltı etkenleri olan bu meselenizi anlamaz ve çözmezseniz, sürekli benzeri durumlar yaşarsınız.
Gönül TEMİZ
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar