3. Sevgilim psikoloğa git dedi

Sevgilim psikoloğa git dedi

D... G... - NaN saniye önce
Merhabalar 21 yaşındayım erkek arkadaşım 23 yaşında 4 yıldır ilişkimiz var son zamanlarda ailesinden kaynaklı sorunlar yaşadık o konuyla veya onun dışındaki tartışmalarımızda acımasızca konuşmaya başladı üzülüyorum canımı acıtıyorsun diyorum ağladığımı görüyor içim parçalanıyor ağlama diyor ertesi gün veya birkaç saat sonra özür diliyor.Kendisine psikoloğa gideceğimi belki daha iyi hissedeceğimi paylaştım bir hafta sonra tartışmamızda kendine çeki düzen ver artık gibi cümleler kullandı ve psikoloğunu ben ayarlayacağım en iyisini bulacağım merak etme dedi tartışmamızın ortasında.Kendisine keşke seninle paylaşmasaydım bunu sen nasıl vuruyorsun bununla beni dedim ve kapattım konuyu ne yapacağımı bilmiyorum artık. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.
İzel YIKILMAZ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar öncelikle yazınızın başında ailevi problemleri erkek arkadaşınızın yaşadığını ve size karşı acımasızca konuştuğunu belirtmişsiniz daha sonra kendinizin psikoloğa gitmeyi düşündüğünüzden bahsetmişsiniz. Bu düşüncenizin sebebi nedir bunu bilmemiz oldukça önemli. Daha detaylı konuşmak isterseniz randevu alabilirsiniz.
İzel YIKILMAZ
Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri