2. Kaygı
  3. Kaygı panik atak

Kaygı panik atak

M... ... - 9 ay önce
Hocam merhaba ben sürekli kendime teşhis koymaya çalışıyorum durumu aceleden panikten anlayamadığım için ben kendime yabancılaştım sürekli sıkıntılı bir his var içimde tanımlayamıyorum ne yapmam gerek bir türlü izah edemiyorum kendimi
Havva ALICI
Uzmanın Cevabı: Var olan durumu tanimlama isteği de bize bir şey ifade edebilir. Tanımladığınizda ne olacak ? Tanimlamazsaniz ne olur ? Kendinize teşhis koyduktan sonra ne yapıyorsunuz? Hayatınızın akışı zarar görüyorsa bir uzman desteği alabilirsiniz güzel günler diliyorum
Havva ALICI
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri