2. Kaygı
  3. Sosyal Anksiyete

Sosyal Anksiyete

S... ... - 13 ay önce
Sosyal ortamlarda hiçbir sebep yokken çok geriliyorum. İnsanlarla konuşurken utanıyorum. Herkes bana bakıyormuş gibi hissediyorum. Çekingenim ve okuldada hep sınıfta ezilen kişiydik. Nasıl kendimi düzeltebilirim?
Havva ALICI
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Bu konuda detaylı bir değerlendirmeye ihtiyaç var. Örneğin tanıdığınız ve tanımadığınız insanların tamamına karşı mı böyle ? Belirli ortamlarda mi sadece ? Sınıf , ev, kafe vb. Konuşurken herkes size bakarsa ne olur ? Bir de tabi herkesin size baktığını düşündüren sosyal işaretler neler? Aslında bunların hepsinin cevabı çok kıymetli. Takvimim günceldir. Bu konuda destek almak isterseniz bana ulasabilirsiniz. Güzel günler ..
Havva ALICI
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri