Bıktık Ya

Yıkık - NaN saniye önce
Sayın hocam bazı günler bir anda modum düşüyor ve hiç birşey yapasım gelmiyor dışarıdan da bu trip atıyorum canım sıkkın olarak gözüküyor bu neden olabilir iyi akşamlar teşekkürler
Gülnur Müjgan BEYTÜT
Uzmanın Cevabı: bu mod düşüklüğünün ne sıklıkla olduğu bizim için çok önemli bir kriter. Belirli tarihlerde ,mevsim geçişlerinde vb durumlarda oluyor ise daha farklı yorumlayacağım. Tabii her şey bir sorun anlamına gelmiyor mizacınızda bu yönde olabilir. Net bir yorum yapmam tek cümleyle mümkün değil. Kendinizi izlemenizi ve tekrarlayan durumları not almanızı tavsiye ederim. Bahsettiğim gibi bir ardışıklık söz konusu ise randevu oluşturmanızı talep edeceğim
Gülnur Müjgan BEYTÜT
Psikolog
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar