2. Kendim
  3. Bıpolar olduğumdan şüpheleniyo

Bıpolar olduğumdan şüpheleniyo

Xtroy - 23 ay önce
Merhabalar, bugün bipolar hastalığını araştırdım biraz ve belirtilerine baktım. Aslında çoğunu kapsıyorum gibi ama acaba kuruntu mu yapıyorum onu da bilemedim. Bı polar testi varmış 3 dakika da ne kadar inanmak istemesem de girdim ve ileri düzey dedi djdhdh. Şöyle bir şey var bende bazen küçük olayları çok fazla büyütebiliyorum böyle günlerde uyumakta zorluk çekiyorum. Bu durumlar haftada en az bir kere gerceklersebiliyor. Ya bilemiyorum tabiki bir uzmanla konuşmadan tanı konulmaz ama biriyle de konuşmaya çok çekiniyorum. Teşekürler:)
Enes BOZTILKI
Uzmanın Cevabı: Merhaba, tanı konulması için bir psikiyatr ile görüşmeniz daha sağlıklı olabilir. Fakat internetten bakarak istemeden belirtileri kendimize çekebiliriz ve bunun olmaması için uzman ile görüşmek gerekir. İnternette yapılan testlerin güvenilirliklerini de sorgulamak gerekir çünkü internette çok fazla yanlış bilgi de var maalesef.
Enes BOZTILKI
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk