2. Kendim
  3. Derealizasyon

Derealizasyon

M22 - 16 ay önce
kendimi hissetmiyorum sanki boşluktaymış gibi geliyor
İpek GEÇGEL
Uzmanın Cevabı: kendinizi sürekli mi yoksa nedenini anlayamadığınız farklı zaman dilimlerinde mi böyle hissediyorsunuz?
Danışan
bu süre zarfı uzun zamandan beri mevcut ben de çok fazla çaresiz hissediyorum kendimi bu durum da
İpek GEÇGEL
Uzmanın Cevabı: öncelikle çaresiz olmadığınızı söylemek isterim. hiçbir durum çözümsüz değildir. isterseniz yardımcı olmaya çalışalım.
Danışan
tabi ki mümkünse ve sizler için de uygunsa iletişim haline geçmek isterim.
İpek GEÇGEL
Uzmanın Cevabı: profilimden uygun zamanınızda randevu oluşturabilirsiniz.
İpek GEÇGEL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Çatışma Çözme Becerileri