2. Kendim
  3. İçimde konuşup susmayan ruh

İçimde konuşup susmayan ruh

Gizlibirisi - 11 ay önce
İçimdeki şeyler konuşuyor kendi kendine 3 sene oldu bazı konularda sustu ama ömrümü bitirdi sosyal hayat okul vs vs dışarı çıkamama ya bu içimdeki şey şimdi beni tehdit ediyor konuşmak istiyor düşüncelerinin hepsini sesli oku diyor bunu durduramıyorum ya söylersem diyorum düşündüklerim korkutucu ve benim istemediğim iğrendiğim nefret ettiğim ne varsa onla tehdit ediyor bana konuşma hakkında fikir veriirmisiniz içim rahatlasa biraz midelerim bulanıyor uyuyamıyorum ya öldürücem kendimi en son
Fatma KORKMAZ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar :) bu noktada destek almanızı öneririm. Lütfen benden ya da bir başka meslektaşımdan destek alın. Bizler buradayız size eşlik etmek için
Danışan
Bunu yapacak durumum yok sadece bunlar için benim içime su serpcek cevaplarınız varmı :/?
Fatma KORKMAZ
Uzmanın Cevabı: Bizlerin sizin öykünüzü almadan, sizinle görüşmeden sadece bu kadar bilgiyle herhangi bir şey söylememiz doğru olmaz. İstemediğimiz sonuçlara yol açabilir. En ufak riske dahi atamayacak kadar önemlisiniz benim için.
Danışan
Çok teşekür ederim bunu duymak benim için çok önemli içimdeki söylermişim korkusu var sadece aklımı kemirip beni bitirip duruyor doktora gidecek bir durumum yok genede çok teşekür ederim hocam
Fatma KORKMAZ
Uzmanın Cevabı: Ben teşekkür ederim. Çok sevgiler
Fatma KORKMAZ
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Yeme Bozuklukları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları