KİLOM

Elmas - NaN saniye önce
Kilom var bu yüzden herkes dalga geçiyor artık bunaldım
İlkay DİNGEÇ
Uzmanın Cevabı: Merhaba, her insanın fiziksel özellikleri farklılık gösterir. İnsanların sizle dalga geçtiğini düşünüyorsanız öncelikle bu gözleminizin doğruluğunu kesinleştirmelisiniz. Çünkü, hassas olunan bir konunun yanlış anlaşılma olasılığı yüksek olabilir. "Zihin okuma" denilen bir bilişsel tuzak sonucu bu tarz düşüncelere kapılabilirsiniz. Eğer hislerinizden eminseniz bu konuda sizle dalga geçen insanlara karşı kişisel sınırlarınızı çekerek kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Sınırlarınızı, sizi rahatsız eden durumları, kırmızı çizgilerinizi bir kağıda yazarak bu konuda öz farkındalık kazanabilirsiniz. Saygılarımla
İlkay DİNGEÇ
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri