2. Takıntı
  3. igreniyorum kendimden surekli

igreniyorum kendimden surekli

R... ... - 2 ay önce
nasil anlatacagim bilmiyorum gecen gun genital bolgemi elledim beyaz kremsi kalinti vardi. yikadim falan iste onu. ellerimi de yikadim sabunlu suyla. sonra uyudum. uyandim aileme kahvalti hazirlayacaktim. sonra dun gece genital bolgeme dokundugum aklima geldi. ellerimi yikadim ama tirnak aralarimi yikamadim gibi geliyodu. yemegi de yapmak zorundaydim. yaptim. ama sey gibi geliyor sanki tirnak aralarimda o beyaz kalinti kalmista yemege koymusum bilerek. aileme soylemek istegi geliyor. soylemezsem igrenc biri olurum falan. ne yapacagimi sasirdim. dunden beri tirnak aralarimi temizliyorum. bakteri falan bulasmissa ailemdekilere diye kendimi sucluyorum...
İrem ÇİĞDEM
Uzmanın Cevabı: Merhaba değerli danışan, kadın hastalıkları konusunda uzman olmamakla birlikte beyaz vajinal akıntının genellikle kadın bedeninin doğal, temiz bir salgısı olduğunu söyleyebilirim. Cinsel sağlık konusunda araştırma yaparak bilgi eksikliğinden kaynaklı kaygılarınızı giderebilirsiniz. Bu durum sizi fazla olumsuz etkilemeye devam ederse problemin kaynağı üzerine profesyonel yardım almanız gerekebilir. Umuyorum ailenizden ya da uzman bir doktordan doğru bilgi alabilirsiniz. Sevgiler...
İrem ÇİĞDEM
Psikoterapist
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar