2. Takıntı
  3. Öleceğini düşünmek

Öleceğini düşünmek

ceren - 2 yıl önce
Merhaba. Her gece yatağa yattığımda uykuya dalmam 3-4 saatimi alıyor çünkü uyurken öleceğimi düşünüyorum ve azrail sanki etrafımda ama görünmüyor diye düşünüyorum. Bu yüzden uykusuz kaldığım için güne çok yorgun başlıyorum bu düşünceyi kafamdan nasıl silebilirim lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim.
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba, uyku kalitesi günlük faaliyetlerimizi etkilediği için üzerinde özellikle durulması gereken bir konudur. Uyku hijyeni düzenlemesi sizin için uygun olacaktır. Fakat yeterli olmadığı durumlarda bu düşüncenin kaynağına, tetikleyicisine ve nasıl güçlendiğine dair kapsamlı bir bilgi paylaşımı gerekli olacaktır. Ölümü kabullenmek de ölümden korkmamanın yollarından biridir. Bu durum daha fazla ilerlemeden bir uzmandan destek alın. Sevgiyle kalın
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları