2. Takıntı
  3. Temizlik takıntısı

Temizlik takıntısı

B... ... - 8 ay önce
1 yıldan fazla temizlik takıntım var elimi günde 100 kere nerdeyse yıkıyorum ama bu sadece evde böyle nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz
Betül ŞAHİN
Uzmanın Cevabı: Elbette yardımcı olmaya çalışırım.İlk olarak sizi el yıkama davranışına iten asıl sebeplere odaklanıp bunların çözümü üzerine çalışmak faydalı olabilir diye düşünüyorum. Dilerseniz bir terapi sürecinin içine dahil olabilirsiniz.Sevgilerimle
Betül ŞAHİN
Psikolog
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları