Ölmek istiyorum

H... ... - 22 gün önce
Ben Havva 14 yasında 8inci sınıf öğrencisiyim ve bana ailem cok kotu davranıyor ders calışırken gelip mal aptal salak deyip gidiyorlar annem bizi terk etti babamla anlaşamadılar ve ben artık katlanamıycam 1 kere intihar etmeye calıştım ben artık yasamak istemiyorum durduk yere ağlıyasım geliyo sürekli birden bire sinir geliyo sizce psikolojim bozuldumu ?
Fatma İzel ŞAHİN
Uzmanın Cevabı: Merhaba , psikiyatriye gitmenizi öneririm
Danışan
Saolun hocam
Fatma İzel ŞAHİN
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri