Aldatılma

Teacher - NaN saniye önce
Merhabalar 5 yıldır evliyim. Bundan 3 sene önce sadece cinsel olarak aldatıldığımı öğrendim. O zaman kızım 5 aylıktı ve affetmeyi denedim 2 buçuk sene atlatamadım sonra tam atlattım 6 kadar iyiydik aynı şeyi 3 kere daha yaptığını öğrendim ondan aşırı derecede soğudum hayatımda istemiyorum haketmiyor bizi o devam etmek istiyor ama tekrar yapmayacağına güvenmediğim için devam etmek istemiyorum ben ona ikinci Bi şans vermişken o tekrar aldattı beni şuan Bi bilinmezliğin içinde gibiyim kafeste gibi hissediyorum kendimi kızım şuan 3 buçuk yaşında sabredip devam mı etmeliyim yoksa bitirmeli miyim karar veremiyorum
Aybüke KURT
Uzmanın Cevabı: Merhaba öncelikle, özel hayatınız ile ilgili hiç bir uzmanın size bitirin veya devam edin gibi bir yönlendirme yapabilmesi maalesef ki mümkün olmaz. Ancak kendi psikolojik sağlığınız üzerinde durmak istiyorsanız ve yaşanılan bu durumun sizin hayat kalitenizi etkilediğini düşünüyor iseniz bir profesyonel destek almak sağlıklı olacaktır ve süreci de daha doğru şekilde atlatabilmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz benim takvimim üzerinden de sizin için uygun zamana randevu oluşturabilirsiniz, süreci birlikte yürütmekten memnuniyet duyarım. Sağlıklı günler diliyorum.
Aybüke KURT
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar