Ilac birakma

G... G... - 2 yıl önce
Hocam merhaba 8 aydır lustral 50 mg kullanıyorum 3 aylık geneyim 4 gündür içmiyorum ilaç olmadığı için sizde bırakmak için nasıl yol izlemeliyim
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba öncelikle ilaç başlamak ve bırakmak psikolojik değil tıbbi bir süreçtir. Psikiyatri uzmanı ve kadın doğum uzmanı doktorunuzdan bilgi alın lütfen. İlacı bıraktıktan sonra süreci nasıl yürütürüm kaygısı oluşursa da psikolojik destek almaktan çekinmeyin. Terapinin de olumlu etkilerini göreceksiniz. Sağlıklı, huzurlu bir süreç olsun sizin için
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları