2. Bağımlılık
  3. Oyun Bağımlılığı

Oyun Bağımlılığı

A... T.. - 19 ay önce
Merhaba, ben 27 yaşındayım ve oyun bağımlılığıyla savaşıyorum. Bu konuyla ilgili ilgili bir kaç psikoloğa göründüm ama hepsinin farklı bir yorumu oldu. Biri bağımlı değilsin bu senin seçimin dedi ben de oynamamayı seçtim 2 buçuk aydır hiç oynamadım. Sonra başka bir sebepten başkasına göründüm konu yine oyun bağımlılığına geldi ve sen bağımlısın dedi ve o kadar kolay kurtulamazsın dedi. Şimdi oynamıyor olabilirim ama ileride yine tekrarlama ihtimali varmış. Şimdi doğal olarak ben de gerçekten uzman birine görünmek istiyorum. Oyun bağımlılığı hakkındaki makalenizi okudum ama daha çok ergenlerin bağımlılığına odaklısınız gibi geldi. Ben 27 yaşındayım bir ergen değilim. Yardımcı olabilir misiniz? Ne kadar uzmansınız bu konuda acaba?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, öncelikle yaşamış olduğunuz problem gerekli incelemeler ve testlerin ardından karar verilmesi gereken bir durumdur. Çocuk, ergen ve yetişkin çalışmaktayım. Bilgi ve randevu talepleriniz için asistanıma ulaşabilirsiniz, sağlıklı günler dilerim.
Silinmiş UZMAN