2. Depresyon
  3. Kafamda tanımadığım biri var

Kafamda tanımadığım biri var

... ... - NaN saniye önce
Stres altında olduğum dönemler kafamın içinde tanımadığım birini konuştuğunu farkediyorum yani sınavlarım yaklaşınca çok stresli ve yoğun oluyorum ve birden beynim içinde bir baska bir konu ya da tanımadığım biri hakkında birşeyler konuşuyor sanki karşında biri varmış gibi bunun sebebi nedir kötü bir şey mi
İdil ŞEREFLİ
Uzmanın Cevabı: Zihnimiz stres altındayken bazı olumsuz otomatik düşünceler üretebilir. Bu konuda mutlaka bir uzmandan destek almanızı öneririm.
İdil ŞEREFLİ
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Travma ve İlişkili Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri