2. İş Hayatı
  3. stresle başa çıkamıyorum

stresle başa çıkamıyorum

... ... - NaN saniye önce
İş hayatında sürekli üzerimde hissettiğim stres sanki tüm hayatımı ele geçirdi. Nasıl bunu göz ardı edip üstesinden geleceğim bulamıyorum. Stres hissinin sürekliliği beni çok yoruyo artık. Ne yapacağımı bilemiyorum napacağım?
Nurseli AYDIN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, daha önce psikolojik destek aldınız mı? Eğer almadıysanız psikolojik desteğin sürece yararlı olacağına inanıyorum. Stres faktörlerini irdeleyerek ve çözümler üreterek süreci iyileştirebiliriz. Profilimden randevu oluşturduğunuzda seans sürecine başlayabiliriz Sevgilerimle...
Nurseli AYDIN
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Sosyal Fobi , Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri