2. Kendim
  3. Mutsuzluk sinirlilik öfke

Mutsuzluk sinirlilik öfke

F... K... - NaN saniye önce
Merhaba ben kendimi sürekli mutsuz hissediyorum çok küçük şeylere sinir oluyorum 3tane çocuğum var onları çok kiriyorum ev içi genelde gerginiz.. çocuklarım kendi istediğim gibi olsun istiyorum isteklerimi yapmadiklarinda onlara çok bağırıyorum. Ne yapmam lazım içimdeki öfkeden kurtulmak için
Aybüke KURT
Uzmanın Cevabı: Merhaba öncelikle, zaman zaman hepimiz bu tarz zor süreçlerden geçebiliriz. İçsel mutsuzluk ve huzursuzluğunuz ilişkilerinize de yansıyor ve daha sonrasında da ilişkisel sorunlar içsel huzurunuzu etkiliyor muhtemelen bu şekilde oluşmuş bir kısır döngüden bahsedebiliriz. Öncelikle sorunlarınızı tam anlamıyla fark edebilmek, somutlaştırabilmek gibi kavramlar üzerine yoğunlaşmanızı öneririm çünkü alternatif çözüm önerilerini daha rahat keşfedilmemize olanak sağlıyor her zaman. Bu becerileri kazanabilmek anlamında bir profesyonel destek de alabilirsiniz. İhtiyaç halinde dilerseniz benim takvimim üzerinden sizin için uygun zamana randevu oluşturabilirsiniz, süreci birlikte yürütmekten memnuniyet duyarım. Sağlıklı günler diliyorum.
Aybüke KURT
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar