2. Öfke
  3. Eşimle kötüyüz nokta koymak is

Eşimle kötüyüz nokta koymak is

D... K... - 23 ay önce
Hocam eşimle tartıştık sinirlenince gözü hiçbir şey görmüyor. Beni dövdü hakaret etti tabi ben de onu incitecek sözler kullandım. Bunun üzerine kafasında oluşan soruya cevap istedi 3 yıl önceki olayı sordu bana ben hatırlamıyorum dedikçe dövmeye devam etti. Benim onu aldatmış olacağımı düşünüyor. Oruçluyken orucunu bozdu be kendini odaya kapattı 20 gündür perdeyi bile açmadan kimseyle görüşmeden oturuyor sadece iftarını yapıp onu da yarım yamalak yiyip tekrara odasına kapanıyor konuşalım dediğim zaman den odadan kovuyor. Durum bu olunca ben de kötü oldum bu evlilikte hep alttan alan ben oldum şimdi nokta koymak istiyorum ama koyamıyprum içim acıyor ağlama krizlerine giriyorum herkes bu adama sen kul köle oldun daha ne kadar sabredersin diyorlar ama onu böyleodada kapalı bırakıp gidemiyorum bana yardım edin çıkmazda yım dr gitmeyi reddediyor
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba, çift ilişkilerinde sorun olabilecek neredeyse her şeyi yaşamışsınız. Eşinizin kendini odaya kapatması da ikinize de zarar veriyor. Doktara gitmeyi reddetse de atılması gereken ilk adım budur... Öncelikle eşinizin sağlığı önemlidir ve gerekirse çevrenizde sözü dinlenen birinden bu konuda destek alın ve tıbbi olarak kontrol sağlansın. Sizin açınızdan bakarsak da bir karar aşamasına geldiğinizi görüyorum. Sadece eşinizin değil sizin de desteğe ihtiyacınız var ve lütfen ertelemeyin. Belki eşiniz için motive edici bile olabilir sizin alacağınız yardım. Sevgiyle Kalın
Danışan
İlçede yaşıyoruz. Ben kararsızlıkmiçinde boğulduğumu hissediyorum. Ailem yurtdışında yaşım 44 ve bana kararını net ver dönmemek üzere gel geleceksen diyorlar. Haklılar mantığım git diyor geleceğim daha güzel olacak belki. Ama geçirilmiş 27 yıllık bir birliktelik var çok zor ve fedakarlıklarla geçmiş olsa bile
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Kararınızı etkileyen pek çok faktör var belli ki. Şimdiye kadar yaşadığınız hayatı devam ettimenin artılarını ve eksilerini değerlendirin. Üzerine duygularınızı ve gelecek planlarınızı da ekleyin bir yol belirecektir. Tek başınıza olmuyor ise online olarak da destek alabilirsiniz
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları