Annem icin terapi

Tan - 2 yıl önce
Iyi gunler, annem kronik kalca kemigi agrisi nedeni ile hastanede. Kendisi 67 yasinda. Ameliyat tarihini bekledigi icin gece gunduz kesilmeyen siddetli agri sebebiyle cok aci cekiyor ve ruhsal sagligi bozulmaya basladi. Online seansla terapi veruyormusunuz?
Aybüke KURT
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, evet online şekilde terapi seansı gerçekleştirebiliriz kendisi ile. Takvimim üzerinden sizin için uygun zamana randevu oluşturabilirsiniz, süreci birlikte yürütmekten memnuniyet duyarım. Sağlıklı günler diliyorum.
Aybüke KURT
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar