2. Terapiyle İlgili
  3. İngilizce çift terapisi

İngilizce çift terapisi

Sahsi - 12 ay önce
Eşim yabancı oldugundan dolayi ingilizce çift terapisi almak istiyoruz. İngilizce çift terapisi sunuyor musunuz? Acaba haftasonlari duzenli olarak musaitliginiz var mi? Daha once bu website uzerinden hizmet aldigim iki terapistim kisisel sebepleri ile buradan verdikleri hizmetlerine son verdiler ne yazik ki. bu website uzerinden ne kadar sure daha devam etmeyi dusunuyorsunuz? Cok tesekkurler.
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba normalde İngilizce çift terapisi yapıyorum fakat yakın zamanda bir iş değişikliği yapacağım için yeni danışan kabulü yapamıyorum. Başka uzman arkadaşlara başvurmanız sizin için daya uygun olacaktır, sevgilerimle.
Silinmiş UZMAN