2. Terapiyle İlgili
  3. terapi almak istiyorum

terapi almak istiyorum

Asya - 2 yıl önce
merhabalar can bey sizinle uzun soluklu bir sürece girmek istiyorum kendi yolculugumda yalnız basıma halledemediğim noktalar mevcut.Beni danışan olarak kabul etmek ister misiniz online seanslar hangi türdedir (mesaj görüntülü görüşme telefon vb...) nasıl bir çizelge çizmeliyiz görüşme sıklıkları süreleri vb durumları sizlerle konusmak akabinde karar verip adım atmak istiyorum Bu konu ile ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum saglıcakla kalın
Mustafa Can KARAKAŞ
Uzmanın Cevabı: Merhaba Asya hanım, evet sizin için de uygunsa danışan olarak sizi kabul etmek, birlikte ilerlemek isterim. Uygun olduğunuz bir zamanda buradan seans oluşturabilirsiniz ya da Whatsapp, Zoom, Skype gibi uygulamalar üzerinden seanslarımızı görüntülü olarak ilerletebiliriz. İlginize teşekkür ederim.
Danışan
Can bey sakıncası yoksa kısa bir telefon görüşmesi yapmak akabinde ilk seansimi yarına oluşturmak isterim bilmiyorum buranın prosedürü nasıl.boyle bir telefon görüşmesi yapabilir miyiz
Mustafa Can KARAKAŞ
Uzmanın Cevabı: Tabii, olur benim için uygundur. Yarın yüksek lisans dersim bulunmakta fakat Salı günü ya da ortak bir gün-saat belirleyip oluşturabiliriz. ***** bu mail adresine numaranızı atabilirseniz yarın öğle saatlerinde size dönüş sağlarım. Sevgilerle.
Mustafa Can KARAKAŞ
Psikolog
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Güven Kaybı / Aldatma / Aldatılma, Cinsel İşlev Bozuklukları